کسانی که انتخابات را مخدوش می‌دانند اعتقادی به نقش مردم در سرنوشت نظام ندارند
ساعت ۸:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی گفت: آنهایی که اعتقاد چندانی به رای مردم، جمهوریت نظام و حق تعیین سرنوشت نظام توسط مردم ندارند، معمولا می‌گویند انتخابات مخدوش و تقلبی است.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،‌ بازخوانی مطالب و دیدگاه‌های برخی از مدعیان "دانستن حق مردم است " در فضای غبارآلود کنونی سیاسی بسیار عبر‌ت‌آموز و قابل تامل است.
بهزاد نبوی عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در گفتگویی با روزنامه دوران امروز در سال 1379 - که این گفتگو عینا در روزنامه حیات نو نیز انتشار یافت- در واکنش به انتقادات مطرح شده درباره انتخابات وقت گفت: یکی از راهها برای این‌که نتایج انتخابات را نپذیرند این است که بگویند نامزد ما تخریب شده است.
وی افزود: هر واقعه‌ای اتفاق بیافتد می‌‌تواند گفته شود نامزد ما تخریب شده است به اعتقاد من تخریب نامزدها کار بسیار زشت و غلطی است. از سوی هر کس که باشد چه آنان که فیلم عصر عاشورا را ساختند و چه کسانی که کارهای مشابه آن انجام دادند من همه این‌ها را محکوم می‌کنم.
این عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی گفت: ولی این مسائل هم معمولا به این دلایل مطرح می‌شوند که اگر نامزد آنها رای نیاورد یا بگویند تقلب شده است یا این‌که نامزد مذکور تخریب شده است چون در غیر این‌صورت باید به عدم مقبولیت خود در میان مردم اعتراف کنند که کار بسیار دشواری برای کسانی است که نه تنها خود را قیم مردم بلکه نمایندگان خدا در روی زمین می‌دانند.