نماینده مردم کرج در مجلس: موفقیت‌های هسته‌ای مرهون تدابیر رهبری و ایستادگی دولت
ساعت ۸:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نماینده مردم کرج در مجلس تأکید کرد: کسب موفقیت‌های اخیر در حوزه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای مرهون هدایت‌های مدبرانه رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی و ایستادگی‌ دولت‌ به ویژه شخص رئیس جمهوری است.


فاطمه آجرلو امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرج افزود: پس از آنکه در یک دوره برخی مسئولان در مقابل زیاده‌خواهی‌های غرب و تلاش آنها برای جلوگیری از دست‌یابی ملت ایران به حقوق مسلم خود، اهمال‌هایی داشتند، با روی کار آمدن دولت نهم، سیاست ایران در این زمینه تغییرات اساسی کرد.
وی تصریح کرد: دولت نهم و به ویژه شخص رئیس جمهوری به درستی درک کرده بودند که هرگونه تعلل و سستی در مورد پرونده‌ هسته‌ای کشورمان موجب گستاخ‌تر شدن برخی‌ کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا می‌شود؛ بنابراین در مذاکرات از موضع قدرت و عزت با غرب وارد گفتگو شدیم.
این مسئول ادامه داد: پس از حضور قدرتمندانه ایران در مذاکرات هسته‌ای، سران کشورهای غربی متوجه شدند که دولت برآمده از رای ملت ایران که متکی به هدایت‌های مدبرانه و حکیمانه رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی است،‌ به هیچ عنوان بر سر حقوق مسلم ملت ایران کوتاه نخواهد آمد.
آجرلو اظهار داشت: تجربه سال‌های اخیر نشان داده است که هرگونه تعللی منجر به تضعیف حق ایران شده و ایستادگی و پایمردی همراه با استفاده از توانمندی‌های دیپلماسی حقوق هسته‌ای کشور را تامین می‌کند.
وی تاکید کرد: موفقیت‌های پی‌درپی کشورمان در دست‌یافتن به دانش صلح‌آمیز هسته‌ای که آخرین آن مربوط به ساخت دومین کارخانه غنی‌‌سازی است، مرهون هدایت‌های مدبرانه و حکیمانه رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی است.
نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: در این راه ملت ایران نیز صبر بسیاری داشته و با تحمل سختی‌ها، تهدیدها و تحریم‌ها دولت را در احقاق حقوق ایران اسلامی در مجامع بین‌المللی یاری کردند.
آجرلو در پایان اتحاد و همدلی مردم و مسئولان را کم‌ نظیر در دنیای امروز توصیف کرد و گفت: این اتحاد موفقیت‌های بسیاری برای اسلام و انقلاب به ارمغان آورده است که با تحکیم آن، ایران اسلامی به جایگاه واقعی خود در جهان دست پیدا خواهد کرد.