فرمانده سپاه عاشورا: عبور از خط قرمز ولایت در گرو گذشتن از خون سپاهیان و بسیجیان

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی جزو خطوط قرمز کشور است، گفت: هر جریان یا گروهی که نیت ورود به این خطوط قرمز را داشته باشد باید از روی خون سپاهیان و بسیجیان جان برکف بگذرد.


علی‌اکبر پورجمشیدیان امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در تبریز با بیان اینکه آگاهی و بصیرت مقام معظم رهبری از و مردم تهدیدهای نرم دشمنان نظام را خنثی کرد، اظهار داشت: در شرایط کنونی که دشمن از تهدیدها نظامی ناکام مانده است رو به سوی تهدیدهای نرم آورده است.
وی ادامه داد: به حتم اگر دشمنان نظام و انقلاب حتی یک درصد احتمال موفقیت را می‌دادند اقدام به حمله نظامی می‌کردند چرا که حضور و اشغال کشورهای همجوار ایران از جمله اهداف فشار به کشورمان بود.
فرمانده سپاه عاشورا بیان داشت: آنچه که واقعیت امروز کشورمان است، تغییر شیوه تهدید دشمنان از تهدیدهای نظامی به تهدیدهای نرم است.
پورجمشیدیان تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هیچ تهدید سخت نظامی کشورمان را تهدید نمی‌کند.
وی تاکید کرد: دشمنان کاملاً متوجه شده‌اند که با تهدیدهای نظامی نمی‌توانند کار به جایی ببرند و کشورمان را با مشکل مواجه کنند، دلیل اصلی اینکه تاکنون اقدام نظامی علیه کشورمان نیز نکرده‌اند، موضوع یقینی است که نسبت به عدم موفقیتشان دارند.
فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به حضور کشورهای غربی و آمریکایی در منطقه عنوان داشت: یکی از اهداف حضور این کشورها در منطقه نگاهی است که به کشورمان دارند، این موضوعی است که تمام تحلیل‌گران سیاسی آن را تایید می‌کنند.
پورجمشیدیان ادامه داد: در شرایط کنونی مقوله تهدید نرم مطرح است، آنان می‌خواهند از راه فکر اقشار مختلف وارد شوند، زمانی دشمن از پشت خاکریز که قابل مشاهده نیز بود ما را تهدید می‌کرد در حالی که اکنون مرزهای تهدید مشخص نیست و امروز مغزها تهدید می‌شود.
وی گفت: دشمنان فکر می‌کنند از این طریق می‌توانند وارد کشور شوند در قضایای اخیر بعد از انتخابات ریاست جمهوری این مقوله اتفاق افتاد ولی با بصیرت و شناختی که از سوی مقام معظم رهبری و مردم مشاهده شد این تهدید نیز خنثی شد.
پورجمشیدیان با بیان اینکه هنوز تهدیدهای نرم وجود دارد، اضافه کرد: این نوع تهدیدها جدی است و هنوز هم اگر دقت نکنیم در مسائل سیاسی و فرهنگی مشکلات جدی ایجاد می‌کنند.
فرمانده سپاه عاشورا عنوان داشت: ضرورت دارد که بصیرت و شناخت مردم و معرفت جریان شناسی را در مردم ایجاد کنیم تا افراد و جریان‌های خاص اعمال نفوذ نکنند.
پورجمشیدیان تصریح کرد: در جریانات اخیر عده‌ای از خواص هم خود را گرفتار کردند و هم برای کشور مشکل آفرین شدند.
وی در ادامه به توان بسیج و سپاه در کشور اشاره کرد و افزود: همانطوری که در هشت سال جنگ تحمیلی تمام طراحان جنگ از توان بسیج و سپاه خبر نداشتند در این توطئه نیز بسیج و سپاه در خنثی‌سازی تهدیدها وارد عمل شد که خوشبختانه موفق نیز شد.
پورجمشیدیان ادامه داد: هنوز دشمنان قدرت سپاه و بسیج را باور نکرده‌اند به همین دلیل همواره در طرح‌هایشان علیه کشورمان با شکست مواجه می‌شوند.
فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی جزو خطوط قرمز کشور است، تصریح کرد: هر جریان یا گروهی که نیت ورود به این خطوط قرمز را داشته باشد باید از روی خون سپاهیان و بسیجیان جان برکف بگذرد.
وی با اشاره به جریان‌های بعد از انتخابات اظهار داشت: تا زمانی که بحث‌ها در خصوص انتخابات و تضارب آرا بود مشکلی پیش نیامد ولی آن زمان که فتنه‌ها به شکل علنی آشکار شد برای دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی و خطوط قرمز سپاه و بسیج وارد صحنه شده، فتنه‌ها را به سوی خود دشمنان بازگرداندند.

  
نویسنده : حسینی ; ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦
تگ ها :