فرمانده نیروی مقاومت بسیج: آغوش انقلاب برای قهر کرده ها باز شده است
ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی مقاومت بسیج گفت: انقلاب آغوش خود را باز کرده تا هر کسی که با انقلاب قهر کرده بیاید و آشتی کند که تاکنون هم بخشی از این افراد برگشته‌اند.


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حسین طائب ظهر امروز در همایش اساتید، فرهنگیان، دانشجویان و طلاب بسیجی استان کرمانشاه در تالار شهید بهشتی این شهر افزود: آنان با مجذوب کردن در عرصه سیاسی و فرهنگی کارخود را آغاز کردند و از همه توان رسانه‌ای خود بهره گرفته و آنان را ساماندهی کردند که در حوزه باور و ادراکات و عواطف‌بخشی در جامعه ما تاثیر بگذارند و اقدام به استخدام مزدورانی در داخل کردند که ایجاد اغتشاش کنند و در صورتی که این دو بخش جواب می‌داد، در فاز سوم به دنبال تشدید تحریم‌ها و اجبار بین‌المللی، بستر را برای حمله نظامی فراهم کنند که با هوشیاری مسئولان و مردم در دو مرحله اول شکست خوردند.
وی ادامه داد: دشمن در انتخابات ایران به دنبال این بود که با مجذوب کردن و استفاده از قدرت رسانه‌ای، روی افکار عمومی جامعه تاثیر گذاشته و اقدام به تغییر باورهای مردم کند و دولتی همسو و همراه با آمریکا در ایران روی کار بیاید و این را هم به مردم القا کنند که یا پیروز شده‌اید و یا حتما " تقلب شده است.
معاون فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: پس از انتخابات ریاست جمهوری در ابتدا بحث تقلب در انتخابات را مطرح کردند اما به مرور، تقلب جای خود را به شورش و اغتشاش داد و بعد از مدتی شورش هم جای خود را به ایراد اتهام به دستگاه‌ها و سیستم های امنیتی نظام داد.
طائب تاکید کرد: پس از این مرحله بحث کشته‌ها را درست کردند و آمار70 کشته را عنوان کرده و در نهایت موضوع شکنجه و آزار جنسی زندانیان مطرح شد و در همه این طرح‌ها و ایده‌ها دشمن باورهای مردم ما را هدف قرار داده و دبه دنبال قطع ارتباط اعتقادی بین مردم و رهبری بود.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج ادامه داد: امروز ما در جبهه نرم به حمله تمام عیار دشمن پاسخ داده‌ایم اما این به آن معنای پایان این جنگ نیست و دشمن در طراحی جدید خود به‌دنبال تصویرسازی است و قصد دارد در تصویر « ما می‌توانیم » که با جدیت و قوت بین نسل‌های انقلاب ایجاد شده، خلل ایجاد کرده و تصویر جدیدی از نا امیدی در اذهان مردم و جوانان بسازد.
وی افزود: آمریکایی‌ها از اعمال قدرت سخت علیه انقلاب کاملا " ناامید شده‌اند و به دنبال قدرت نرم با ترکیبی از تاثیرگذاری بر افکار عمومی، مجذوب کردن، استخدام عوامل مزدور و اجبار از راه سازمان‌های بین‌المللی علیه انقلاب هستند.
معاون فرماندهی کل سپاه ادامه داد: حضرت امام (ره) در دوران جنگ تحمیلی تصویری از حقانیت و مشروعیت دفاع مقدس ایجاد و نخبگان آن را تبیین کردند که توده مردم نیز رزمندگان و فرزندان‌شان را به جبهه‌ها اعزام کردند و امروز نیز در جبهه جنگ نرم به هر سه سطح نیاز جدی داریم هم سطح رهبری که استراتژی‌ها و مسیرهای کلان را اعلام می‌کنند، هم سطح نخبگان که باید بتوانند به اقتضای شرایط نقش خود را ایفا کنند و هم سطح توده و عامه مردم که باید به‌عنوان رزمندگان این عرصه نقش خود را ایفا کنند البته دشمن قصد دارد نخستین ضربه را به سطح میانی زده و استراتژی نخبه‌پروری نظام را مورد هدف قرار دهد.
طائب افزود: سیاست‌ها و راهبردهای مقام معظم رهبری در راستای جذب حداکثری و دفع حداقلی تعریف و تبیین شده و با این راهبرد انقلاب آغوش خود را باز کرده تا هر کسی که با انقلاب قهر کرده بیاید و آشتی کند که تاکنون هم بخشی از این افراد برگشته‌اند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: ایثار و شهادت فرهنگ ماندگاری است که هیچ گاه از ارزش و منزلت آن کاسته نخواهد شد و سرچشمه همیشگی انقلاب ماست.