پشت پرده تجمع 200 نفره منافقین و صهیونیستهای سبزپوش در سفر احمدی‌نژاد به نیویورک
ساعت ٤:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

 

استقبال ضعیف (حدود 200 نفره) از تجمع مشترک منافقین، سلطنت‌طلب‌ها و صهیونیستهای سبزپوش در جریان سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به نیویورک در حالی بود که از حدود یک ماه قبل از این سفر، تبلیغات فراوانی مبنی بر حضور میلیونی در این تجمع صورت گرفته بود.

به گزارش ایرنا پیش ازسفر رئیس جمهور کشورمان بود که خبرهایی از آنسوی آبها رسید مبنی بر اینکه عده ای درحال تدارک برپایی تجمعاتی دراعتراض به حضور و سخنرانی رئیس جمهور ملت ایران هستند.

شنیدن این خبر یادآور نیویوک 86 بود که در آن سال هم تجمعاتی هر چند کم رنگ اما با حمایت صهیونیست‌ها، طرفداران سازمان مجاهدین خلق (منافقین) که در لیست سازمان‌های حامی تروریسم قرار دارند و سلطنت‌طلبان انجام شد
از دیگر نکات قابل توجه آن تجمع می‌توان به حضور دانشجویان یهودی که از نقاط مختلف جهان برای حضور در این اعتراض به نیویورک آورده شده بودند و نیز وجود تعداد زیادی پرچم شیر و خورشید(پرچم رژیم مخلوع شاهنشاهی) اشاره کرد.

*تجمعات نیویورک 88، همان تجمات نیویورک86 اما این بار با رنگ سبز

اما تجمعات نیویورک 88 باردیگر همان گروههای نیویورک 86، اما این باربا رنگی دیگریعنی رنگ سبز و چهره هایی دیگر مانند :عبدالکریم سروش،اکبر گنجی ،علی اکبر موسوی خوئینی،عبدالعلی بازرگان ورکسانا صابری.
البته همواره این ظاهر ماجرا بوده و دستان پشت پرده بسیاری که شاید در ابتدای امر نقش آنها مشخص نشود، اما با گذشت زمان ابرها کنار رفته و واقعیت ها مشخص شده است این باردست های پنهان زودتر از آنچه تصورمی شد مشخص شدالبته از زبان خبرنگار روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز.

*خبرنگار نیویورک تایمز:بسیار شرم آوراست افرادی که باید خود بهتر آگاه باشند برتجمعات ضد ایرانی صحه می گذارند

راجر کوهن خبرنگار روزنامه آمریکایی نیویورک تایمزکه اخیرا به ایران سفر کرده بود در گزارش خود با بیان اینکه بیش از 25 هزار یهودی در ایران زندگی می کنند نوشت:تنها در تهران دست کم 22کنیسه وجود دارد در همین حال ایران پس از اسرائیل بیشترین جمعیت یهودی را در خاورمیانه دارد شاید من در بیان حقایق با تعصب عمل کنم اما باید حقیقت نزاکت و خوشرفتاری ایرانیان با یهودیان را بیان کنم.
نویسنده این گزارش که به دورازهجمه گسترده تبلیغات غرب برعلیه کشورمان براساس مشاهدات عینی خود درسفربه ایران تحت تاثیر واقعیات قرارگرفته روشنگرانه در رابطه با عوامل پشت‌پرده برگزاری تجمعات ضد ایرانی در مقابل مقرسازمان ملل متحد با طرح سؤالی می نویسد: چرا چنین اجتماعاتی توسط سازمان‌های صهیونیست ایجاد و رهبری می‌شود؟
همچنین بسیار شرم‌آور و تکان‌دهنده است که سازمان‌های بزرگ معدودی از جمله " سنت‌جان یزدانی "، " اتحادیه معلمان آمریکا " و "جامعه ملی پیشرفت رنگین‌پوستان " و برخی افراد هوشمند که خود می‌بایست بهتر از حقایق آگاه باشند، در انجام وظایف خود اهمال کرده و بر وقایع دروغین و نامشروعی همچون این "تجمع اعتراضی برای آزادی "، صحه می‌گذارند.

*خبرنگارنیویورک تایمزازهدف لابی صهیونیست از برپایی تجمعات ضد ایرانی برای تشکیل جبهه بین المللی علیه ایران پرده برداشت/اکبر گنجی هم از تلاش خود برای فرستادن پروژه ایران به شورای امنیت گفت

وی درادامه این گزارش بااشاره به وجود لیست حامیان تجمع اعتراضی موسوم به "حمایت از آزادی در ایران " آورده است: سران این تجمع که دو سازمان یهودی نیز در میان آنها حضور دارند عبارتند از "جوامع یهودیان متحد " (UJA)، این سازمان که سال گذشته خبری در رابطه با ایجاد یک جبهه تبلیغاتی برای بدنام ساختن دولت ایران و بی‌ثبات‌سازی ایران از طریق تمامی حوزه‌های رسانه‌های خبری، منتشر کرد، هم‌اکنون قدرتمندتر ظاهر شده است بطوریکه مدعی شده رویداد روز پنجشنبه همچنین شامل لابی با نمایندگان کنگره آمریکا برای تصویب قوانینی به منظور وضع تحریم‌های بیشتر علیه ایران و دیدار با مقامات سفارتخانه‌های خارجی از جمله مقامات سفارت‌های ایتالیا، هند و روسیه نیز خواهد بود تا بر اهمیت تشکیل یک جبهه متحد بین‌المللی علیه ایران، تاکید شود.
که البته نکته جالب توجه اینست که اکبر گنجی یکی از برگزارکنندگان تجمعات نیویورک88 بر ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی و از طراحان اصلی کمپین به اصطلاح مبارزه با جنایت علیه بشریت که به سازماندهی این تجمعات می پردازد در مصاحبه خود با رادیو فردا در 4مهر88 با تکراراهداف سازمان "جوامع یهودیان متحد " (UJA) برای تشکیل جبهه بین المللی علیه ایران درباره اهداف این کمپین گفت: در رابطه با ایران در سطح بین‌المللی، دو پروژه در شورای امنیت روی میز است. یکی پروژه‌ای است که چهار قطعنامه تاکنون صادر شده و تحریم علیه ایران را افزایش می‌دهند. الان سخن از تحریم‌های کمرشکن علیه ایران می‌رود ،پروژه دیگر حمله نظامی است.
وی در ادامه این مصاحبه در پاسخ به سؤال خبرنگار رادیو فردا مبنی بر اینکه راهی که شما پیشنهاد می‌کنید، چیست؟ اظهار داشت:در حال تهیه پروژه‌ای برای ایران هستیم که بعد از تکمیل این پروژه می‌شود آن را از چند کانال برای شورای امنیت فرستاد تا از طریق دبیرکل سازمان ملل، شورای حقوق بشر سازمان ملل و دولت‌های عضو سازمان ملل اهدافمان را پیگیری کنیم.
گنجی در بخش دیگری از این مصاحبه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه یعنی به دنبال تحریم سیاسی و پیگرد قضایی هستید گفت:پرونده که به دیوان بین‌المللی کیفری برود می توان کارهایی کرد ما از همه تحریم ها دفاع نمی کنیم تنها از تحریم‌هایی دفاع می‌کنیم که معطوف به سرکوب شرکت‌های غربی، چینی و روسی باشد که ابزار تکنولوژی را به ایران فروخته‌ ومی‌فروشند.ما فضایی ایجاد می‌کنیم که دیگر نتوانند با اینها بنشینند پشت یک میز و دست بدهند و گفت‌وگو کنند و قرارداد ببندند.

*هشدارخبرنگار نیویورک تایمز به مردم ایران درباره تلاش های ضد ایرانی صهیونیست ها

راجر کوهن درادامه این گزارش با اشاره به روز برگزاری اجتماع ضد ایرانی در مقابل مقر سازمان ملل، می‌نویسد: این روز، عنصر مهمی در افزایش آگاهی مردم در رابطه با تلاش‌های ضد ایرانی‌ است که هم جامعه یهودیان و هم باقی ایرانیان را هدف گرفته است بطوریکه این اقدام هم‌اکنون توسط " کنفرانس روسای سازمان‌های غالب یهودی آمریکا "، " شورای امور عمومی یهودیان "، "جوامع یهودیان متحد " و "کنفرانس ملی یهودیان جماهیر شوروی " که بیشتر به نفع یهودیان روسیه، اوکراین، کشورهای حوزه بالتیک و اروپا و آسیا فعالیت می‌کند، رهبری می‌شود.

*تجزیه طلبان حامی تجمعات ضد ایرانی وابسته به مجاهدین خلق به دنبال نابودی ایران و تقسیم منطقه هستند

این روزنامه نگار آمریکایی در ادامه گزارش خود با اشاره به نام "کمیته ایرانیان آمریکایی پیشرو "به عنوان یکی دیگر از سازمانهایی که نقش بسیاری در سازماندهی این تجمعات دارد درباره این سازمان می نویسد: دررابطه با این سازمان کافی است تا به خبری که یک پایگاه اینترنتی ایرانی-فرانسوی منتشر کرده توجه کنید: "برخی از همفکران و پشتیبانان ما (کمیته ایرانیان آمریکایی پیشرو)، نام 72 شرکت کننده در تجمع اعتراضی را در اختیار ما گذاشته‌اند که در میان آنها نام چندین تن از تجزیه‌طلبانی دیده می‌شود که به دنبال نابودی ایران و تجزیه و تقسیم منطقه به بهانه حق خودمختاری مردم هستند که البته چنین رویداری برای شرکت‌های نفتی خارجی بسیار سودمند خواهد بود.عجالتا باید ذکر کرد که کمیته ایرانیان آمریکایی پیشرو نیز منحصرا از افراد وابسته به جنبش‌های "مجاهدین "، تشکیل شده است.

*فاش شدن پشت پرده بنیاد دموکراسی ایران برای سازمان دهی تجمعات ضد ایرانی و ارتباطش با سیا

راجر کوهن در گزارش خود به نقل از" ماندلی ریویو " درباره بنیاد دموکراسی ایران آورده است: جستجوهای اینترنتی، جزئیات کمی از این سازمان بدست می‌دهد درحقیقت پایگاه اینترنتی این سازمان نیز پر از اشکال است و تنها سه یا چهار پیوند (لینک) فعال در آن وجود دارد. یکی از این پیوندها مربوط به مجموعه‌ای از وبلاگ‌های دست‌راست و نومحافظه‌کار است که با عنوان "حمایت از دموکراسی واقعی در ایران "، ارایه شده‌اند؛ نام برخی از این وبلاگ‌ها عبارتند از" اول آمریکا را دوست بدارید "،‌ "‌آمریکایی‌های امپریالیست " و " راست‌های بنیادگرا ".
پیوند دیگری که در این پایگاه وجود دارد مربوط به فرم ثبت‌نام نشریه خبری این سازمان با عنوان " خلاصه‌ای از ایران " منتشر می‌شود و اشتراک یک ساله آن 1100 دلار هزینه دارد اما جالب اینجاست که در لیست اعضای این نشریه تنها نام یک نفر به چشم می‌خورد که او نیز کسی نیست جز " کنت تیمرمن " (Kenneth Timmerman) که یک نومحافظه‌کار افراطی و عضو پروژه "خطر کنونی " است وی همچنین حامی مالی نشریه نومحافظه‌کار "نشنال ریویو " و همتای شدیدا راستی آن یعنی "فرانت‌پیج‌مگزین " است.
همچنین جالب است بدانید که عبارت "درباره درخواست بنیاد دموکراسی برای ایران بیشتر بدانید و دریابید که چگونه می‌توانید رژیم هسته‌ای ایران را متوقف کنید! " که در پایگاه اینترنتی این بنیاد به چشم می‌خورد، دقیقا همان عبارتی است که "جرج بوش " در 23 ژانویه سال 2006، بیان کرد.
اما مسئله مهم دیگر این است که این بنیاد موسوم به دموکراسی برای ایران، از چه مکان‌هایی پول دریافت می‌کند؟ طبق اسناد موجود در پایگاه اینترنتی " هیئت ملی دموکراسی "، بنیاد دموکراسی ایران از کمک‌های مالی این هیئت نیز بهره‌مند می‌شود. این در حالی است که هیئت ملی دموکراسی به دلیل انجام پروژه‌های محرمانه‌اش برای خرابکاری در انتخابات‌های آفریقای مرکزی و جنوبی و همچنین طرح‌‌هایش برای همدستی با سازمان سیا در بسیاری از جنبش‌های به اصطلاح مردمی اروپای شرقی و خاورمیانه، مشهور است.

*پسرشاه مخلوع به تجمع کنندگان ازطریق بنیاد دموکراسی ایران وجه نقد پرداخت می کرد

روزنامه نگار نشریه نیویورک تایمزدربخش دیگری از گزارش خود ازشبکه تلویزیونی "پارس تی‌وی " که آرم آن نماد شیر و خورشید سلطنت‌طلبان است به عنوان یکی از اصلی ترین حامیان تجمعات ضد ایرانی یاد کرد و درباره نقش خانواده شاه مخلوع می نویسد:به نظر می‌رسد بخش دیگرازوجوه دریافتی بنیاد دموکراسی ایران یکی از سازمان دهندگان اصلی تجمعات از سوی برخی گروه‌ها از جمله سازمان ایرانیان مخالف تامین می‌شود که توسط پسر شاه سابق ایران رهبری می‌شود این گروه نه تنها به دنبال سرنگونی حکومت کنونی ایران است بلکه خواستار برقراری مجدد حکومت شاهنشاهی در ایران است.

*حمایت طیف های مختلف جمهوری خواهان آمریکا از تجمعات علیه ایران

اماجمهوری خواهان آمریکا هم در این میان بی نصیب نماندند به طوریکه راجر کوهن در بخش دیگری از این گزارش با اشاره به حمایت گروه های مختلفی از جمهوری خواهان آمریکا از تجمعات اعتراضی علیه ایران نوشت: باید توجه داشت که برخی از حامیان تجمع اعتراضی علیه ایران، را گروه‌های محافظه‌کار جمهوری‌خواهی مانند " گو پراود " (Go Proud)، " جمهوری‌خواهان هیپ‌هاپ " (HipHop Republicans)و "جمهوری‌خواهان لاگ‌کابین " (Log Cabin Republicans) و"ائتلاف یهودیان جمهوری‌خواه " تشکیل می دهند.
"پروژه دیوید "هم که از سوی دانشگاه "دنیل پایپز " نومحافظه‌کار ایجاد شده است و یک سازمان دست راستی و ضد اسلام است، در لیست حامیان این تجمعات قرار دارد.

*بهره برداری اسرائیل از تجمعات ضد ایرانی برای تغییرشکل تقابل دوجانبه اش با ایران به تشکیل یک جبهه بر علیه ایران

بنابه گزارش خبرنگار روزنامه نیویورک تایمز نقش وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در سازمان‌دهی تجمعات ضد ایرانی آشکار است به طوریکه وی می نویسد: تمامی این اقدامات در واقع استراتژی کنفرانس روسای سازمان‌های غالب یهودی و وزارت خارجه اسرائیل برای تغییر شکل دادن ناسازگاری‌ ایران و اسرائیل از یک تقابل دو جانبه میان دو کشور به یک جبهه چند جانبه متشکل از هم‌جنس‌بازان، فمنیست‌ها، فعالان کارگری و اقلیت‌های مخالف با حکومت اسلامی ایران، در ذهن آمریکایی‌هاست. البته می‌باید مطلبی در رابطه با کنفرانس روسای سازمان‌های غالب یهودی بیان کرد؛ در حقیقت آوازه حمایت این کنفرانس از اسرائیل موجب شده تا نقش پشت‌پرده‌اش در گروه کار میانجی ملی در رابطه با ایران ، پنهان شود اما در اصل این گروه جبهه‌ای برای کنفرانس روساست و حتی ممکن است خود این گروه کار نیز متشکل از برخی سازمان‌های وابسته باشد.

*گروه حمایت از آزادی در ایران فراتر از حمایت از اصلاح طلبان با صهیونیست ها همراه است

نویسنده این گزارش در بخش دیگری از جنبشی به نام "حمایت از آزادی در ایران " به عنوان یکی از گروههای اصلی که به سازماندهی تجمعات ضد ایرانی در نیویورک می پردازد،نام برد و با فاش کردن چهره واقعی این گروه به نقل از "ریچارد سیلوراشتاین " (Richard Silverstein)می نویسد: گروه حمایت از آزادی در ایران خواستار برگزاری تظاهراتی در 24 سپتامبر و همزمان با حضور احمدی‌نژاد در سازمان ملل، شده است در نگاه اول به نظر می‌آید که گروه حمایت از آزادی در ایران چیزی بیشتر از یک گروه طرفدار اصلاح‌طلبان نیست اما همانند دیگر مسایل مرتبط با ایران و اسرائیل، باید عمیق‌تر به این مسئله نگاه کرد تا مشخص شود حامیان این گروه چه سازمان‌هایی هستند نکته جالب توجه در رابطه با لیست حامیان این آن است که سازمان‌های مهمی همچون "جوامع یهودیان متحد "، "گروه جی‌استریت " و "صلح‌اکنون " که شدیدا از اسرائیل حمایت می‌کنند، در کنار اتحادیه‌های کارگری و سازمان‌های حقوق بشری قرار گرفته‌اند.
طبق گفته رئیس سازمان ملی ایرانیان آمریکایی، گروه حمایت از آزادی در ایران، یک گروه نومحافظه کار است که به دنبال تغییر رژیم در ایران و بوجود آوردن یک کشور سکولار است.
همچنین این گروه به سازمان افراطی و مجاهدین خلق که مخالف رژیم ایران بوده و از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا نیز به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته شده، وابسته است.

*حمایت گروهک کومله از تجمع کنندگان نیویورک

همچنین گفتنی است عبدالله مهتدی دبیر کل گروهک کومله که دیر زمانی از جنایت این گروهک در استان کردستان نمی گذرد هم در اطلاعیه ای به شرکت کنندگان تجمع کنندگان نیویورک از آنها تشکر کرده و آورده است: از دور صمیمانه ترین درودهای خود را تقدیم می کنم و دستهایتان را به گرمی میفشارم.
از این فرصت استفاده کرده یادآوری می کنم که مردم کردستان مانند همیشه استوارانه و با جان و دل در صفوف مبارزه علیه دیکتاتوری، علیه تبعیض ها و حق کشی ها و برای کسب دموکراسی در ایران قرار دارند و طبیعی است که با تمام توان ابراز همبستگی و همگامی نمایند.

*یک منبع آگاه:پشت پرده اجتماع ضد احمدی نژادی برای تحقق انقلاب نرم اختصاص صدها میلیون دلار از سوی آمریکا به سیا است

گزارش راجر کوهن خبرنگار نشریه نیویورک تایمز مستندات کاملی را از گستره نفوذ و سازماندهی سازمان های مختلف صهیونیستی پیش روی ما می گذارد در همین رابطه یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس و با ارسال مدارکی که حاوی یک نامه است از دست‌های پشت‌پرده برگزاری اجتماع ضد احمدی‌نژاد، خبر داد.
نویسنده این نامه با اشاره به نفوذ شدید لابی صهیونیست در آمریکا می‌نویسد: همانطور که پیش از این نیز تاکید کرده‌ایم،‌ ما با قاطعیت اعتقاد داریم که صدها میلیون دلار آمریکا به سازمان سیا اختصاص داده شده تا همگام با انگلیس و اسرائیل به تحریک "انقلاب نرم "ی بپردازد که در واقع نقطه آغازی برای اتفاقاتی بود که بعد از انتخابات ایران به وقوع پیوست.

*طرح ادامه کودتای مخملی در نیویورک و شکست دوباره این طرح

از طرفی راجر کوهن خبرنگار روزنامه نیویورک تایمز در بخش دیگری از گزارش خود نام پایگاه اینترنتی انقلاب مخملی را در لیست حامیان و سازمان دهندگان تجمعات ضد ایرانی آورده است و از طرف دیگر ظاهر شدن تجمع کنندگان با رنگ سبز و نماد هایی از کودتاگران انقلاب مخملی در ایران در تجمعات ضد ایرانی در حاشیه حضور رئیس جمهور کشورمان در نیویورک نشانگرآنست که دشمنان ایران و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی با گذشت 30سال از انقلاب شکوهمند اسلامی به فکرطراحی انقلاب مخملی برای ایران به منظور مسلط شدن بر کشورمان افتادند و هنگامیکه این طرح براندازی نرم با اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی خنثی شد آنها پس از اینکه خود را به طور کامل شکست خورده دیدند تلاش کردند با انجام تحرکاتی با استفاده از مهره های خریداری شده خود به اصطلاح با انجام برنامه هایی ادامه کودتای مخملی را در نیویورک دنبال کنند اما غافل از اینکه اینبار هم شکست دیگری برای آنها خواهد بود.
گذشته از گزارش خبر نگار نیویورک تایمز پیرامون سازمان دهندگان تجمعات ضد ایرانی در حاشیه سفر رئیس جمهور بی بی سی هم درروز جمعه 3مهر88 نوشت:روز چهارشنبه، در دومین روز سفر رئیس دولت جمهوری اسلامی، گروه‌های مختلف از سازمان مجاهدین خلق گرفته تا جبهه ملی، از سلطنت‌طلب گرفته تا دانشجویان فعال ایرانی در پارک مقابل سازمان ملل گردهمایی‌های اعتراضی خود را برگزار کردند.بر اساس زمان‌بندی مشخص شده از سوی پلیس نیویورک، به هر گروه متقاضی مدت زمانی اختصاص یافته بود تا برنامه‌های خود را برگزار کنند.

*یکی از سازمان دهندگان تجمعات ضد ایرانی:تعداد جمعیت را درست نمی دانم

اگر نگاهی به برنامه های سازماندهی شده بیاندازیم به برنامه های رنگارگی با ظواهر فریبنده و تحت عناوینی مانند حقوق بشر که همواره این گروهها ازآن سوء استفاده کرده اند برمی خوریم مانند جمع شدن در پارک مقابل سازمان ملل، رکاب زنان با دوچرخه با شعار حقوق بشر از کانادا به نیویورک آمدند،به نمایش در آمدن کلیپی از صداهای مردم ایران،به نمایش درآمدن فیلمی از انتخابات ریاست جمهوری ایران،ساختن دیوار سفید با استفاده از تجمع کنندگان با لباس های سفید و نمایش فیلم بر روی آنها،نمایش اغتشاشات پس از انتخابات روی بیلبوردهایی بر روی کامیون وبه نمایش گذاشتن طوماری سبز در محوطه برج ایفل در امتداد پل بروکلین، که البته موضوع جالب توجه اینکه با وجود مستندات مورد اشاره مبنی بر سازمان دهی بسیار گسترده این تجمعات از سوی تعداد بسیاری از سازمان های صهیونیست،حزب جمهوری خواه آمریکا، سلطنت طلبان و منافقین به اذعان رسانه های خودشان و برخی از شاهدین نتیجه ای جز حضور کم رنگ و قلیل و بی تاثیرازاین تجمعات حاصل نشد.
به طوریکه بی بی سی فارسی دربرنامه ی روزپنج شنبه2 مهر88به نام" نوبت شما "که به انعکاس نظرات بینندگان این شبکه اختصاص دارد به پخش انتقادات پیاپی برخی تماس گیرندگان در خصوص تعداد کم تجمع کنندگان در هنگام سخنرانی رئیس جمهور پرداخت.
همچنین به گفته خبرنگار ایرنا مستقردرنیویورک تعدادتجمع کنندگان ضد ایرانی درنیویورک بسیارکم بود به طوریکه تجمع کنندگان مقابل هتل اینتر کانتیننتال محل اقامت رئیس جمهوربالغ بر 100 نفر و تجمع کنندگان مقابل سازمان ملل بالغ بر200 نفر بودند.
رادیو فردا هم در2شهریور88 در مصاحبه ای با فردی به نام مریم از سازمان دهندگان تجمع پل بروکلین درپاسخ به سؤال رادیو فردا مبنی بر اینکه برنامه پل بروکلین از چه ساعتى شروع شد و چه تعداد جمعیت در این تجمع شرکت کرده‌اند؟ گفت:از ساعت 10:30 صبح آغاز شد. تعداد جمعیت را درست نمى‌دانم. اما براى نگه داشتن این طومار به 350 نفر دواطلب نیاز داشتیم که این تعداد را قطعاً براى همکارى داشتیم.

*شبکه خبر:تجمع ضد ایرانی مقابل سازمان ملل با بی توجهی ایرانیان مقیم آمریکا همراه شد

این در حالیست که شبکه خبرهم در7 مهر88در خصوص تجمعات ضد ایرانی نیویورک گزارش داد: بر اساس گزارش های رسیده از نیویورک، برخی کشورهای غربی با همکاری گروه های مختلف ضد انقلاب خارج از کشور، به منظور برگزاری تجمع ضد ایرانی مقابل سازمان ملل ، برای عوامل خود از کشورهای اروپایی و برخی کشورهای عربی از جمله امارات برای سفر به آمریکا بلیت تهیه کرده بودند . گزارش ها حاکی است این تجمع ، حتی با بی توجهی ایرانی های مقیم آمریکا مواجه شده است.خبرهای موثق حاکی است بسیاری از افراد شرکت کننده در تجمع ضد ایرانی در مقابل سازمان ملل ، غیر ایرانی بوده اند که به آمریکا آورده شده اند. شمار شرکت کنندگان در این تظاهرات به اصطلاح اعتراض آمیز حتی از تعداد بیانیه هایی که با عنوان سازمان ها و نهادهای متفاوت صادر شده و ایرانی های مقیم آمریکا را به شرکت در تظاهرات فرا خوانده بود، کمتر بود.این وضع باعث شد تا رسانه های تحت کنترل صهیونیست ها حتی تصویری برای پخش نداشته باشند .

*رسایی : تجمع کنندگان سبز پوش در نیویورک به پیامبر و اهل بیتش و امام(ره) ناسزا گفتند

حمید رسایی"، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هم که به همراه دیگر اعضای هیات اعزامی، ریاست جمهوری اسلامی ایران را در سفر به نیویورک همراهی می کند، مشاهدات خود از برنامه های این سفر را به صورت گزارشی مکتوب بر روی پایگاه اینترنتی شخصی خویش قرار داد که در این گزارش آمده است:
حضور عناصر ضد انقلاب اعم از سازمان منافقین ، سلطنت طلبان و گروه های معاند دیگر ، به گفته ایرانیان مقیم و برخی از دوستان که در سال های قبل هم در هیات حضور داشتند، هیچ افزایشی از نظر تعداد نداشت. هر روز صبح و بعد از ظهر حدود دویست نفر در برابر مقر سازمان ملل و شب ها هم حدود صد نفر در برابر هتل محل اقامت جمع می شدند و شعار می دادند. تنها تفاوت امسال این جماعت ، رنگ سبز لباس ها و مچ بندهایشان بود. هر بار که ما قصد داشتیم به جلسات سازمان ملل برویم و یا داخل هنل شویم ، شعار دادن های این جماعت هم آغاز می شد. در هیات امسال برای بار اول دو روحانی (بنده و آقای میز تاج الدینی) نیز همراه رییس جمهور در هیات حضور داشت و همین موضوع سبب شد تا در مواقعی که ما قصد تردد به هتل را داشتیم ، شعار دهندگان ماهیت حقیقی خود را بیشتر نشان دهند. شاید تلخ ترین لحظات نیز همین اوقات بود نه به دلیل توهین آنها به ما بلکه به خاطر فحش و ناسزاها به پیامبر خدا و اهل بیت و رهبر فقید انقلاب که از زبان برخی از این سبزپوشان و جماعتی که عکس موسوی را به دست داشتند ، جاری می شد و البته به هیچ وجه مورد اعتراض دیگر شرکت کنندگان قرار نمی گرفت!

*آیا کار به جایی رسیده که موسوی و کروبی با صهیونیست ها،سلطنت طلبان و منافقان همراه شدند

اما نکته ای که در تجمعات نیویورک88 اتفاق افتاد و بسیار قابل تامل است اینکه این تجمع کنندگان که ماهیت آنها با گزارش فوق آشکار شد بر اساس گزارشات دریافتی و عکس های موجود، تصاویر میر حسین موسوی و مهدی کروبی را در دست داشتند و شعارهایی در حمایت از این دو شخص سر می دادند اگرچه با مروری بر انتخابات ریاست جمهوری و اغتشاشات پس ازآن به روشنی می توان دریافت این دو چهره تنها با در نظر گرفتن منافع شخصی خود با طرح دشمنان برای کودتای مخملین همراه شدند اما با اتمام سفر نیویورک و نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با توجه به عدم محکوم کردن این تجمعات از سوی این دو شخص این ابهام به وجود می آید آیا کار به جایی رسیده که میر حسین موسوی و کروبی همراه با لابی صهیونیست،سلطنت طلبان و منافقین پیش می روند..

منبه : خبرگزاری ایرنا