400 شرکت در هزینه‌های میلیاردی ستاد موسوی سهیم بودند
ساعت ٢:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: اولین گزارش یک نهاد نظارتی از هزینه شدن قریب 200 میلیارد تومان به طور رسمی در ستادهای انتخاباتی موسوی خبر می‌دهد.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، ایران خبر نوشت: پس از هزینه‌های نامتعارف و بسیار فراوان ستادهای میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری، کشف منابع تهیه این مقادیر بسیار زیاد پول و امکانات، در دستور کار نهادهای نظارتی کشور قرار گرفت.
پس از بررسی سرنخ‌های موجود و پیدا شدن حلقه‌های مهم نحوه تزریق منابع مالی به ستادهای این کاندیدای ناکام انتخابات، اولین گزارش یک نهاد نظارتی از هزینه شدن قریب 200 میلیارد تومان به طور رسمی در ستادهای موسوی خبر می‌دهد.
در این گزارش که هنوز بخش‌های مهمی از آن در دست تکمیل است، از وجود برخی منابع مالی و افراد پشت پرده وابسته به برخی جریانات مشکوک صحبت به میان آمده است. اختصاص بخشی از پولهای در اختیار برخی از نهادهای عمومی به ستادهای موسوی، از دیگر قسمت‌های این گزارش است.
لیست اولیه از همکاری 400 شرکت به طور رسمی و غیر رسمی برای پرداخت مبالغی به ستادهای موسوی حکایت دارد.
چکیده‌ای از این گزارش مهم به مسئولان عالی‌رتبه کشور نیز ارسال شده است تا در مورد پیگیری دقیق‌تر سرنخ‌های این منابع 200 میلیاردی، اجماع کاملتری به وجود آید.