آزادی اندیشه از نوع هلندی : زنان محجبه هلندی مالیات حجاب می پردازند؟؟؟؟؟!!!!!
ساعت ۱:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

«گرت والدرز» نماینده پارلمان هلند و کارگردان فیلم ضداسلامی «فتنه» خواستار تصویب قانونی برای دریافت مالیات از زنان محجبه شد.به گزارش جهان به نقل از ISLAM IN EUROPE، «گرت والدرز» نماینده پارلمان هلند و کارگردان فیلم ضداسلامی «فتنه» در اظهاراتی اسلام ستیزانه خواستار تصویب قانونی برای دریافت مالیات از زنان محجبه شد.

براساس این گزارش در صورت این قانون زنانی که با پوشش و حجاب اسلامی در اماکن عمومی ظاهر می شوند و همچنین مردانی که از لباس های بلند استفاده می کنند، باید سالانه هزار یورو غرامت به دولت بپردازند.

والدرز با بیان اینکه حجاب و پوشش اسلامی باعث کنجکاوی و تحقیق افراد در خصوص دین اسلام می شود، خواستار جلوگیری از مهاجرت مسلمانان به این کشور شد.

وی هدف از تصویب این قانون را کمرنگ شدن جلوه حجاب در جامعه دانست و مدعی شد: حجاب اسلامی نشانه فقدان آزادی در هلند است.یادآور می شود والدرز نماینده افراط گرای پارلمان هلند پیش تر با نسبت دادن تهمت های ناروا به پیامبر اکرم(ص) سعی در خدشه دار کردن چهره واقعی اسلام داشت.وی همچنین سال گذشته با ساخت فیلم ضداسلامی «فتنه» قرآن را مورد اهانت قرار داد که این اقدام وی خشم مسلمانان جهان را برانگیخت