مهدی هاشمی مسئول ستاد تخریب
ساعت ۱٢:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٦ : توسط : حسینی

عکس

طبق گزارش های مسئولان امنیتی در جلسات کمیسیون امنیت ملی مجلس، مهدی هاشمی مسئولیت ستاد تخریب را برعهده داشته است.

جواد کریمی قدوسی پیش از پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس در تذکری آیین نامه ای اظهار داشت: پس از گذشت یک قرن از استقرار حکومت ناب اسلامی، ملت بزرگ و مسلمان ایران در ایام اخیر شاهد بودند که فتنه اکبر در چند ماه گذشته به میدان آمد و به جنگ ارزشها برخاست.
وی افزود: هم اکنون شنیده و دیده ایم که این فتنه شکست خورد و تیر آن کمانه کرد و بر قلب فتنه گر نشست و او را از پا درآورد و بر زمین انداخت.
این نماینده عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان، تصریح کرد: این پیروزی بزرگ بار دیگر همان دست غیبی که در لحظات خطر به یاری امت مظلوم برآمده بود را نمایان و مردم و کشور را از الطاف آن بهره مند کرد.
نماینده مشهد خاطر نشان کرد: فتنه و فتنه گر آنجا که آشوب و بحران، منابع دنیوی و نفسانی آنها را تامین کند، قهرمان میدان آشوب و تخریب هستند و آن زمان که آرامش، آشتی و صلح منافع نامشروع آنها را حفظ کند، مصلح میدان و خیرخواه امت و سلحشوری در عرصه آرامش می شوند.
قدوسی تصریح کرد: طرحی که به اسم جمعی از خیرخواهان که اخیرا مطرح می شود را باید در فضای فوق شناخت اما آرامش و امنیت حکومت و امت اسلامی با حفظ پرفروغ ماندن شعله جهاد فی سبیل الله در برابر فتنه از اهداف ولی امت اسلام برای رسیدن به اهداف والا می باشد.
قدوسی گفت: تذکر و درخواست امت اسلامی ایران از رییس قوه قضاییه این است که همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب در نماز عید سعید فطر فرمودند اعترافات افراد بازداشت شدگان اخیر در مورد خودشان مسموع و دارای صحت است اما اعتراف آنها در مورد دیگران مسموع نیست و از ارجحیت برخودار نیست.
وی افزود: قرائن و شواهد، اسناد و مدارک و صحنه هایی که از رسانه ملی پخش شد نقش افرادی همچون مهدی هاشمی رفسنجانی در حوادث اخیر را نشان داد.
عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: بنابر گزارش های مسئولان امنیتی و انتظامی در جلسات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ، مهدی هاشمی مسئولیت ستاد تخریب را برعهده داشته و هاشمی زاده دیگر را که در وسط خیابان ها در تحریک آشوبگران بر طبل فتنه می کوبید را مردم مشاهده کردند.
قدوسی گفت: مردم دیدن و شنیدن که افرادی همچون موسوی و کروبی آنچه از دستشان برآمد را برای از بین بردن آبروی اسلام، نظام اسلامی شهدا و امام (ره) و حقوق ملت انجام دادند.
وی همچنین خطاب به آیت الله آملی لاریجانی گفت: حال سوال و خواست امت اسلام از رییس قوه قضاییه این است که که کی و کجا قوه عدلیه گریبان این فتنه گران را که فرماندهی دیگران را برعهده داشتند خواهد گرفت.
قدوسی همچنین از مواضع و سوال های روشنگرانه جمعی از اعضای مجلس خبرگان رهبری از جمله آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد در اجلاسیه اخیر در مورد فتنه و نقش برخی ها در این فتنه ها و بیانیه انقلابی و ارزشمند مجلس خبرگان رهبری در حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و محکوم کردن فتنه و فتنه گران تشکر کرد.