استقبال خودجوش دانشجویان از رییس جمهوری در فرودگاه مهرآباد
ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٥ : توسط : حسینی
دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری شنبه شب هنگامی که از ماموریت شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک به تهران بازگشت، مورد استقبال صدهاتن از دانشجویانی قرار گرفت که به صورت خودجوش به فرودگاه بین المللی مهرآباد رفته بودند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس جمهوری در میان جمعیت مشتاق دانشجویان که با غرور و لبخند او را در میان گرفته بودند، به تلاش دنیای سلطه برای تحت الشعاع قراردادن سفر هیات ایرانی به سازمان ملل متحد اشاره کرد و اظهار داشت: مستکبران تلاش می کنند ملت ایران را در مدیریت جدید جهانی کنار بگذارند .
وی افزود: این سفر در شرایطی خاص انجام شد چرا که از یک طرف سال گذشته در آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برگزار و فردی با شعار تغییر و ایجاد تحول در آمریکا به سر کار آمد و از طرف دیگر، خردادماه گذشته پر شورترین و با نشاط ترین انتخابات در طول 200 سال اخیر در ایران برگزار شد .
رییس جمهوری خاطرنشان ساخت: بعد از این انتخابات پرشور در ایران مستکبران تلاش کردند با جنگ رسانه ای و تبلیغات روانی، شکوه و عظمت ملت ایران را زیر سووال ببرند .
احمدی نژاد بااشاره به هشیاری و درایت مردم ایران اظهار داشت: دشمنان تلاش زیادی کردند تا بگویند که ملت ایران دچار تفرقه و اختلاف شده و رسانه های آنان با ادبیات و خطی مشترک و زیرکانه به دنبال آن بودند لانه های اختلاف و تفرقه را در ایران گسترش دهند .
رییس جمهوری خطاب به دانشجویان تصریح کرد: امروز همه دنیا فهمیده اند که با وضع موجود نمی توان جهان را اداره کرد و همگان بر ایجاد تغییر و تحول در ساختارهای کنونی مدیریت جهانی تاکید دارند .
وی افزود: دشمنان از یک طرف می خواهند ملت ایران را در مدیریت جهانی کنار بگذارند و از طرف دیگر اجازه ندهند که پیام منطق، عدالت و انسان دوستی ملت ایران در مدیریت جدید جهان تاثیرگذار باشد .
رییس شورای عالی امنیت ملی گفت: مستکبران همچنین تلاش می کنند با تغییر ادبیات و گفتار خود مجددا رهبری و مدیریت جدید جهان را به دست بگیرند .
احمدی نژاد با اشاره به برخی از اتفاقات رخ داده بعد از انتخابات ریاست جمهوری اظهارداشت: دنیای سلطه از حدود دو ماه قبل از انتخابات، تبلیغات وسیعی را راه انداخت تا بتواند بر انتخابات پرشور ملت ایران تاثیر بگذارد.
وی افزود: دنیای استکبار در روزهای آخر توطئه شوم خود می خواست افرادی همچون اوباما، سارکوزی و براون پشت تریبون قرار بگیرند و ایران را دروغگو بنامند و با جوسازی علیه برنامه های هسته ای صلح آمیز کشورمان به خیال خام خود ضربه نهایی را بر پیکر ملت ایران وارد سازند .
رییس جمهوری تصریح کرد: به لطف خداوند و عنایت امام عصر (عج)، همه این توطئه ها خنثی شد چرا که آنها خیال می کردند ما از موضع ضعف در سازمان ملل حاضر می شویم و مجبوریم به آنها امتیاز بدهیم، اما هیات ایرانی با اقتدار و عزت و منطق صحیح برخورد کرد بطوری که همگان یکبار دیگر به اقتدار ملت ایران اعتراف کردند .