سردار سلامی:پرتاب متوالی موشک ها در رزمایش پیامبراعظم آزمایش می شود
ساعت ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٤ : توسط : حسینی
فرمانده نیروی هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در رزمایش پیامبر اعظم (4) پرتاب های همزمان تعدادی از موشک ها را به اهداف فرضی از پیش تعیین شده و همچنین پرتاب های متوالی غیر همزمان را برای تمرین و مدیریت دفاع بازدارنده طولانی مدت به مرحله اجرا خواهیم گذاشت.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی کل سپاه پاسداران، سردار سرتیپ "حسین سلامی" افزود: رزمایش موشکی پیامبر اعظم(ص) 4 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای تمرین اهداف دفاعی و بازدارنده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مرحله اجرا در خواهد آمد.
وی اظهار داشت: نمایش عزم و اراده ملت بزرگ ایران در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلابی و ملی خود و نیز ارزیابی توسعه های تکنیکی و قابلیت های تاکتیکی که اخیراً در سیستم های موشک های زمین به زمین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد شده است از مهمترین اهداف این رزمایش خواهد بود.
سردار سلامی تصریح کرد: در این رزمایش چند مرحله ای پرتاب های همزمان تعدادی از موشک ها را به اهداف فرضی از پیش تعیین شده و همچنین پرتاب های متوالی غیر همزمان را برای تمرین و مدیریت دفاع بازدارنده طولانی مدت به مرحله اجرا خواهیم گذاشت.
وی خاطر نشان کرد: این عملیات طی چند روز و در چند مرحله مجزا و نیز در مناطق عملیاتی متفاوت اجرا خواهد شد که گزارش آن به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید.